Ubytování

Hledáte místo, kde Vám bude opravdu dobře? Pak tedy vítejte u nás na faře. Objekt fary č. p. 1 je nejstarší dochovanou budovou v turisticky velice oblíbené šumavské obci Hojsova Stráž.

Těžko vysvětlit, co působí na hosty naší fary nejblahodárněji. Je to unikátní možnost trávit dovolenou v památkově chráněné barokní perle Šumavy, v jejíž více než dvousetleté historii najdete mnoho zajímavostí a dokonce i tajemství? Nebo je to bezprostřední blízkost kostela? Nevšední výhledy na horské hřebeny Šumavy? Zdravý vzduch? Možnost sportovních aktivit všeho druhu? Toulání po lesích a sbírání hub? Asi od všeho trochu. Každý z našich hostů se na faru vrací z jiného důvodu.

Hosté se mohou ubytovat v celkem 5 pokojích (17 pevných lůžek - 2 dvojlůžkové, 1 trojlůžkový a 1 čtyřlůžkový a 1 šestilůžkový pokoj). Koupelny a sociální zařízení jsou společné pro celý dům (pánské a dámské zvlášť). Hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyni (elektrický sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice) a jídelnu, která slouží zároveň jako společenská místnost.

K domu náleží i rozlehlá farní zahrada s ohništěm.

Samozřejmostí je i parkování v objektu fary.

Potěší nás, když kouzlo pobytu na faře objevíte i Vy.

Volné termíny

Rezervujte si ubytování na faře pro Vaši zimní dovolenou. Neváhejte nás kontaktovat.

Další volné termíny

Novinky a aktuality

Podívejte se na novou fotogalerii z průběžné rekonstrukce fary.

Více informací

Kontaktujte nás

Napište nám na info@farasumava.cz nebo nám zavolejte +420 777 281 997. Těšíme se!

Další kontakty

Fara Šumava v Železné Rudě hodnocení